| AnonyMess a întrebat:

Cum pun muzica pe hi5? vreau va rog sa fie explicit si daca se poate dati-mi si niste linguri cu video! dau funda normal

Răspuns Câştigător
| Biuka a răspuns:

=))
Draga. Nu pot sa=ti dau linguri pentru ca si asa nu am prea multe. in schimb iti dau un link
1. Intrii aici : http://www.youtube-video-codes.com
2.Mai jos de bara portocalie scrie "Search Video Codes" Dai clik acolo
3. Apare o casuta unde trebuie sa cauti melodia care vrei sa ti-o pui pe hi5
4. Dupa ce ai gasit-o dai clik pe ea si o sa apara videoul si piesa.
5. Apesi pe "grab code" ala e in josul video-ului
6. Acuma tu cu pirmu` link (ala de sus ) Nu ai treaba [-x.
7. Bifezi casuta aia cu "Code To Embed Video On Your Blog, Profile Or Web Site AutoStart "
8. dai clik dreapta pe linkul ala de jos si dai COPY
9. Intrii pe hi5-ul tau sau pe al cui vrei sa pui muzica
10. Dai clik dreapta acolo pe hi5 si dai PASTE
Daca nu ai priceput ceva anunta-ma insa cred ca am fost destul de explicita;;).
O zi buna! :-bd