| rudfy a întrebat:

Heiiiiiii.imi poate spune si mie cineva cum pun muzica de pe calculator pe iphone 4S? dati-mi un site unde a explicat cineva sau macar dati-mi un video ai explicit pentru ca am vazut cateva pe youtube si nu am inteles nimic.

Răspuns Câştigător
| Săsăran_Dragoș_1996 a răspuns:

In primul rand ai nevoie de programul iTunes. Poti sa il downloadezi de pe site-u' official Apple (cauta pe google.) Dupa aia, cand conectezi iPhone-u', o sa-ti zica sa creezi un dispozitiv nou. Il creezi. Iti pui muzica ce o vrei la Libraries in Music. Dupaia te duci la Devices, dai click pe iPhone-ul tau, si dai Synchronize. Voila, o sa ai toata muzica din librarie pe telefon. Daca ai vreo nelamurire, da-mi un PM si o sa-ti fac niste poze.

| rudfy explică (pentru Săsăran_Dragoș_1996):

Mersiii.am inteles insfarsit!

3 răspunsuri:
| capsuna16 a răspuns:

La fel ca pe orice telefon. Folosesti USB-ul (adica cablul de date)

| rudfy explică (pentru capsuna16):

Daa si imi apare camera wizard. ceea ce nu e ca la orice telefon. am inteles ca se face altfel si eu vreau sa aflu cum.