| Pneumonoultramicroscopicosilicovolcaniconioza a întrebat:

Cum se cheama melodia de pe fudal(negativ) de la asta http://www.youtube.com/watch?v=yT6bPC9iyO4
Negativul la aceasta melodie e facut dupa alta cu se cheama melodia dupa care e facut?

4 răspunsuri:
| litleg44 a răspuns:

Nu cred ca are cum sa fie prima pentru ca asta care ti-am dat-o prima e din ianuarie 2010 nu 2011 cum scrie in titlu. Asa ca nu stiu ce sa zic poate nu exista sau poate nu stiu eu. Poate poti sa-mi dai mai multe detalii despre melodie daca ai auzit originalul vreodata ( barbat sau femeie niste versuri)