| AmeliaIoana14 a întrebat:

Cum se numea melodia pe care a intrat Marian Dragulescu la emisiunea `SPLASH! Vedete la apa` din data de 28.07 (duminica trecuta)

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-ne si link-ul cu emisiunea respactiva, si poate iti raspundem!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu gasesc nicio "intrare a lui Marian la emisiune". Specifica care video (ca sunt 3) si minutul, secundele!
Daca vrei sa fi ajut(a), invata sa pui intrebarea corecta! Nu suntem ghicitori sa ghicim gandurile oamenilor!

| AmeliaIoana14 explică (pentru anonim_4396):

Primul videoclip. Si intrebarea a fost pusa corect. plus ca nu e neaparat sa raspunzi la intrebare dac nu te-ai uitat la emisiune

| anonim_4396 a răspuns (pentru AmeliaIoana14):

Pffff, ce atitudine! ok. eu am vrut sa te ajut, dar daca nu vrei, nu te oblig.