| FrumoasaTa a întrebat:

Cum se numeste cintecul care cinta acum la ProFm.Ora 20:26..Cum ca "Ea ma stie mai bine cum ma stiu eu..."Cinta o fata si un baiat

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Asta e melodia pe care o cauti!
F.Charm feat. Delia - Aproape de tine :)
http://www.youtube.com/watch?v=pg4tZpqU4Bg

4 răspunsuri:
| irina41099 a răspuns:

Cred ca e Nane- Cand ingerii pleaca, da nu-s sigura.

| FrumoasaTa explică (pentru irina41099):

Este foarte misto cintecul dar nu este cel pe care il cautam.Multumesc oricum. Daca nu primesc raspunsul corect vei primi tu Funda

| irina41099 a răspuns (pentru FrumoasaTa):

Mai incearca si C.I.A -Te-am vazut. Ultima sansa, daca nu e asta nu stiu. Scuze ca ti-am pierdut timpul

| FrumoasaTa explică (pentru irina41099):

Nu mi-ai pierdut timpul dar tot nu e asta.Nu mai tin minte dar cred ca intii a cintat fata si apoi baiatul.Totusi cintecele care mi le dai sunt foarte cool.