| sorin100 a întrebat:

Daca i-ati vedea pe strada in acelasi timp pe michael jackson si elvis cui i-ati cere un autograf prima data?

Răspuns Câştigător
| EvangelineDS a răspuns:

Lui elvis

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Asta da intrebare cred ca lui michael ca nu-mi place elvis...

| Yasmine18 a răspuns:

Michael Jackson.

| adryana2000 a răspuns:

Michael Jackson deoarece el chiar trebuie tinut minte si respectat de oameni, pentru cate a facut. hai sa iti arat un videoclip cu muzica lui Jackson, dar nu este cu el. uita-te te rog http://www.youtube.com/watch?v=YAPwML52Gws

| sorin100 explică (pentru adryana2000):

Sunt de acord dar poate ca cei din generatia cu elvis ar fi spus ca el este mai important