| sorin100 a întrebat:

Daca il vezi pe michael jackson si pe elvis presley mergand pe strada ci i-ai lua prima data un autograf?

7 răspunsuri:
| miku0101 a răspuns:

Da. Le-as lua un auograaf. happy Pentru ca esunt vedete si WOW! :O e superb sa ai autografe de la vedetewinking.

| sorin100 explică (pentru miku0101):

poti sa iei numai la unul din ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, prima data de la Elvis. Imi place mai mult muzica lui decat a lui Michael pentru simplul motiv ca am crescut cu ea. Pe la 5 ani fredonam Jailhouse Rock, iar abia la 11 ani am auzit ca Michael Jackson a murit, si abia atunci am aflat cine este.

| Clauvdgg a răspuns:

Sunt morti. straight face

| Yasmine18 a răspuns:

Michael jackson

| klameteo a răspuns:

Michael Jackson

| BoySimiOniK a răspuns:

Pai....pentru ca sunt amandoi morti in cazul acela as fugi laughing