| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Daca Justin Bieber ar fi in varfu` unei cladiri gata sa sara!, cate fete ar lesina in acel moment?

Răspuns Câştigător
| juststtefana a răspuns:

Aoleo...
eu clar NU! mai bine iau un scaun, o punga mareee de popcorn si o sticla de Pepsi; dupa care as striga cu o portavoce N-AI TUPEEEU! rolling on the floor as mai aduce si o boxa gigantica si numa electronica le-as baga la fanele lui; electronica si rock \m/!

181 răspunsuri:
| Andy04 a răspuns:

Toate fanele lui.
Cred ca sunt peste 5 milioanelaughing

| Trăie a răspuns:

Apai majoritatea, dar cum era de asteptat eu voi striga nai tupeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeu!laughing

| noNAME_1237 a răspuns:

Multeeeeeee
dar nu si eu!

| Chαяtreux a răspuns:

Eu as` zice: Sari! sari! sari love struck
laughing

| Aleeeeeeee a răspuns:

Cred ca 99, 9% din adolescente ar lesina laughing. Eu sunt dintre cei 0, 1% din oameni care ar striga,, N-ai tupeu, n-ai tupeu laughing ''. rolling on the floor

| Aly359 a răspuns:

Eu sunt fana dar nu infocata asa ca nu, nu as lesina.

| Fαntαsy a răspuns:

Nu stiu. cred ca nici una laughing ( cum sa rateze sansa sa le cada in brate?! )

| Bacteriuță a răspuns:

Ce va mai inspirati din bancul cu Guta... yawn
eu n-as lesina. as sta si as admira privelistea. devil

| MalinaH a răspuns:

Eu...de fericire! laughing

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Cred ca multe persoane, dar nu si eu pentru ca nu imi place.

| ea_6589 a răspuns:

Eu nu!

| Do_3377 a răspuns:

Nu stiu...stiu ca NU sunt una dintre elelaughing

| Kaz a răspuns:

N-avem noi norocul asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe, printre care si eu, muta de uimire ca dezaxatu` ala si-a pus in gand sa`si ia zilele.
Daca nu lesin, urc langa el si`l arunc eu ca sa aiba caderea cat mai grea, poate nu se mai ridica de acolo si scap lumea de un tampit.
Bafta`!

| Debbiee a răspuns:

Eu una nu laughing
Justin Bieber ii destul de dragut big grin Dar are o voce de fetitsaaa :-&
Si ma gandesc ca tuuate obsedatele =]]

| yumeee a răspuns:

Ce ne amăgeşti aşa?
Credeam că e pe bune.

| PrincessConsuela a răspuns:

Cum spuneam, se poate lesina si de raslaughing) p aici asa vad ca elaughing

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Nu va inteleg ce aveti cu el.Nu ascult muzica lui, nu sunt fanul lui, sunt doar un om caruia nu ii pasa de ce face el. Ce v-a facut? V-a luat casa? V-a omorat parintii? Ce a facut el? Cu ce e vinovat? Dupa voi asta e mai ceva ca anticristu, e ca un Hitler-Anticristo-luciferus-benLaden-sacalu-ceausescu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O trimit pe maicaţmea sa imi ia o punga de popcorn, PEPSI, si as striga in gura mare: "nu ai tupeu frate."

| Dana_5750 a răspuns:

Cam toata populatia.
Dar nu ar cadea, pentru ca s.ar omori toate pentru a. i salva viata doar lui. big grin.
Deci ca sa moara JB ar fi un simplu vis care nu s, ar intampla. :-

| GuessWho a răspuns:

Varta justin bieberlaughing
Ce mort in cada ii si alaoh go on
Se baga pe felie cu beyonce, cu kim nu stiu cum`laughing
Sari, du. te dracu.
Da nu din varfu unei cladiri, din avionbig grin

| AnemonaP a răspuns:

Cred ca ar lesina cu sutele in afara de mine laughinglaughinglaughing eu as strigabig grinaaaaaaaaaaaa, Uraaaaaaa, Daiiiiii drumuuuuuuu, arunca-te!

| anaisu a răspuns:

Eu una mi-as lua si ochelari 3d si o punga de popcorn tipand cat ma tine gura nai tupeu...nai tupeulaughingrolling on the floor

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Oooo ar fi super eu as fi acel 1 % care ar lua un ceai la terasa strigand " hai sari nu ai tupeuuu fricosuleee " rolling on the floor ce sa-i faci daca adolescentele nu inteleg ca cei din jurul lui beber fac banii si seama lor happy

| xamix a răspuns:

Dal draq de poponar

| Pauleboy a răspuns:

Cateva.
off-urat ca iti faci reclama prin post-urile altora.

| Bianqita a răspuns:

Eu sigur nu! Mi-as lua camera si as filma momentu'. Asa ceva nu se poate rata, vezi doar o data in viata!

| Liviu a răspuns:

Eu as fii singuru care si-ar lua un scaun cu floricele + bere si ar striga " Nu ai tupeu? "
Care mi se alatura?:X

| Anablondyi a răspuns:

Da

| Gumadependenta a răspuns:

Ar fii cea mai fericita zii din viataa meaa:X:X asii fii cea mai fericita sa dispara straight face creeatura aiahee hee si uite ca sunt fata si imi vne sa :-& cand aud d alastraight face