| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Daca Justin Bieber ar fi in varfu` unei cladiri gata sa sara!, cate fete ar lesina in acel moment?

Răspuns Câştigător
| juststtefana a răspuns:

Aoleo...
eu clar NU! mai bine iau un scaun, o punga mareee de popcorn si o sticla de Pepsi; dupa care as striga cu o portavoce N-AI TUPEEEU! rolling on the floor as mai aduce si o boxa gigantica si numa electronica le-as baga la fanele lui; electronica si rock \m/!

181 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Atat de multe, ca nu incap in 297859 spitale...

| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a răspuns:

Sunt multe dar cunosc si multe care ar zice ca n-are tupeu printre care si eu

| DanDannn a răspuns:

@Trăie
bine spus laughing
Justin biber e fanii mei! (lol, wtf, mori justin! )
justin biberon
"Sunt justin biberon si va prezint inima de taran" laughing
deci...cam toate fetele posedate.

| Sacurasik a răspuns:

Muuuulte XD

| Sacurasik a răspuns:

Muuuuuulte xD xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 miliarde de fete

| Diana5320 a răspuns:

Nuu eu clarr!

| TyTuS_4268 a răspuns:

As fugi la magazin sa ia o sticla de sprite si o punga de kipsuri si as lua un portavoce si as striga daca te arunci o sa am o parere mai buna (n-ai tupeu FRAIERE)

| Mary Marry a răspuns:

In nici-un caz eu! Eu l-as incuraja. laughing Bine.Hai sa nu fiu rea laughing Dar.nu imi place de el.DELOC.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una as lesina...

| Letcanu a răspuns:

Eu in loc za zic ca n-are tupeu mas urca si las impinge ca daca n-are tupeu ne adunam degeaba. Pai ori suntem golani ori nu mai suntem? Funda? A? A?

| lollyd a răspuns:

Eu n-as lesina dar m-as urca pe cladire si l-as convinge sa nu o faca nu l-as lasa.Nu as sta ca prostele sa vad cum sa omoara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca nu...nu sunt fana...
Dar vorba aia.Ash lua o punga d popcorn un scaun sh as striga."N'ai tupeu!"...laughing)

| maria_8591 a răspuns:

Na-re tupeu e un ratat; raspunsul meu::eu nu

| SweetyNuta a răspuns:

Eu sunt sigură că n-aș leșina...Nu mă dau în vînd după Justin, nu-l urăsc dar nici nu-l iubesc. Să se întîmple asta nu m-ar afecta absolut deloc. Lasă să fie!

| Mo2002 a răspuns:

O gramada de fete, ba chiar poate tot orasul

| Mellie00 a răspuns:

Doamneeee
Eu sincer l-as incuraja s-o faca, biberon e un prost si muzica lui e de 2 lei ca si el, in plus dupa cum a zis DarKMirrOr o punga de popcorn si o sticla de pepsi ar fi o nemaipomenita ocazie de a-l vedea pe biberon ZDROBIT!rolling on the floor

| KidaaEmo a răspuns:

Nu stiu.Banuiesk ca toate fanele luii.

Peste 10 milioane.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Roxii_2001 a răspuns:

Toate obsedatele!laughing
e doar un baiatstraight face
ce dracu?laughing
nu` e facut din aur...oh go on

| TeooTeo a răspuns:

Eu love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebuii sa fie fuulmat de televiziunile din toata lumea, si ar vedea detele, ar lesina cu suutele de milioane... dar, eu, baiat, as striga : " N-ai tupeu, fraiere! N-ai tupeu!" rolling on the floor

| dydydodox a răspuns:

Eu clar nu...as sta si as privi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu clar nu! mi-as lua o camera si as filma totul dar si o punga de popcorn

| Geeeo21 a răspuns:

Stiu eu! 165415671567127681576785736755785727635837947365654686836 de fetebig grin

| ScorpyutZa a răspuns:

Nu stiu cate. dar sunt sigura ca de lesinat vor lesina sigurlaughing

| alysa_8081 a răspuns:

Multe fete in afara de mine

| lila_7629 a răspuns:

Pai eu si my BFF :suc popcorn gustari din astea si scaune si:NAI TUPEU ESTI FRAIER:p

| ZąÑyKąąą a răspuns:

Niste proaste ar lesina laughing :-J
Pt Justin "Biberon" ala yawn devil
Hai te :*

| valyrn a răspuns:

Toate fanele dar baietii(cel putin eu) l'as incuraja laughing