| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Daca Justin Bieber ar fi in varfu` unei cladiri gata sa sara!, cate fete ar lesina in acel moment?

Răspuns Câştigător
| juststtefana a răspuns:

Aoleo...
eu clar NU! mai bine iau un scaun, o punga mareee de popcorn si o sticla de Pepsi; dupa care as striga cu o portavoce N-AI TUPEEEU! rolling on the floor as mai aduce si o boxa gigantica si numa electronica le-as baga la fanele lui; electronica si rock \m/!

181 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as sta sa-si faca el curaj, m-as urca si l-as impinge.Probabil(de fapt mai mult ca sigur) ca as face inchisoare pe viata dar macar as scapa lumea de un natarau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as face la fel ca @DarKMirrOr

| AudImagini a răspuns:

Multe cred ca ar lesina de fericire ca moare + eu!

| oanamk22 a răspuns:

Eu clar nu!

| uzzy96 a răspuns:

Niciuna ca e gay

| uzzy96 a răspuns:

Niciuna ca e gay.

| Rexassj a răspuns:

Eu as zice sari ma n-ai tupeu sari dragatule

| Rexassj a răspuns:

Aaa si cand ar muri as lua perna si hainele lui si leas vinde cu 5 milioane de dolari

| Rexassj a răspuns:

Aaa si cand ar muri as lua perna si hainele lui si leas vinde cu 5 milioane de dolari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

19999999999999999999999999999999000000000000000009999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999000000000000009999999999999999000000000023456767890miliarde printre care si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9999999999999999999999990000000000000009999999999999.miliarde de ce?

| frumushika16 a răspuns:

Eu as striga :sari ma o data! imi place cum canta dar nu sunt fana de aia infocate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu inteleg de ce ai publicat asemenea prostie da eu cred ca tu ai fi aia ca esti nebuna cu totul

| WinterSoldier a răspuns:

Il urasc pe Justin Bieber. Dar na-re cum sa se arunce deoarece pierde faima.Eu m-as urca frumos pe blocul de unde se arunca si il imping.
Sau imi iau un scaun si popcorn si ma uit la spectacolul amuzant!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As sta pe un scaun confortabil cu niste gustari si suc poate daca ar fi soare si cu nish ochelari si asi aduce o boza si un microfon o camera de filmat pentru a filma daca se arunca dar nu cred si un microfon sa strig :FRAIERE N-AI TUPEU! si dupa ce termin mancarea plec akas laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughingtonguetonguetonguetonguedevil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As sta pe un scaun confortabil cu niste gustari si suc poate daca ar fi soare si cu nish ochelari si asi aduce o boza si un microfon o camera de filmat pentru a filma daca se arunca dar nu cred si un microfon sa strig :FRAIERE N-AI TUPEU! si dupa ce termin mancarea plec akas laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughingtonguetonguetonguetonguedevillaughing

| acestaesteunnume a răspuns:

Cred ca toate fanele!laughing Inafara de mine, care l-ar impinge; x; x laughing Si da... l-ar mai si injurasmug laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as striga cu o portavoce n-ai tupeu si ii mai zic si sari sari sari!rolling on the floor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as striga: "daca nu sari esti gay" happy

| selena_1309 a răspuns:

@Lawlietemaibundktjumby ba fta da esti cretina sa-mi bag *** ce dracu sunteti mah asa de proaste buah mai proaste decat pamantu si moartea la un loc bahhhhhhhhhhh cum deci esti cretina daca nu il suporti trebuie sa ii vrei raul sa moara da cretina esti cineva daca iti vrea tie rau si nu te suporta si zice mori fia dracu ai sari cu gura pe el da dc sa mor eu sa mori uh doamne n-am mai vazut oameni din astia ca tnsa vrei raul unei persoane du-te fata la candva sa te controlezi sau bagati **** in gura daca nul suporti taci in pzd matii si nu iti bate joc de el ca si voi sunteti fiinte ca si el si daca are voce de fata care e problema macar el canta super si nu rage ca alti pe scena hai ca esti cretina bai fara suparare dar uh ai potina minte in cap cand zici sa moara un om e fiinta ca si tine buah eu nu stiu ce aveti cu copilul asta omg bah sunt eu fana da nu infocata dah sa va calce trnu pe alea care spun de ori ce om sa moara iti place sa iti zica candva asa nu prea cred hai pah

| o1andreea1o a răspuns:

Eu as cumpara cipsuri si suc fanta si as striga! ARUNCATE!laughingha ha laughingrolling on the floor

| Smile_8375 a răspuns:

Multeeeeeeeeeeee...inclusiv eu

| deeafrumusikcool a răspuns:

Multe, dar poate si eu

| OrochiFan a răspuns:

Ceeee?! ati innebunit? si o sa ratez momentu cand toate fanele infocate lesina, el se arunca si moare?! Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
big grin

| Al3xutzUu_3376 a răspuns:

Cea mai buna intrebare.happy ar lesina aproape 98% din populatia de fetelaughing Yo unu l-as arunca.Macar de as sti ca intru la parnaie da sa scap de chestia aia:X:X ar fi un vis nu as putea sa cred ca s-a intamplat asa cevahappy

| Mary1994 a răspuns:

Eu nu stiu ce aveti cu Justinsad. Adica cu ce va gresit el sa i doriti moartea? sad Eu una daca las vedea ca vrea sa sara as incerca sa-l conving sa coboare sau macar sa aflu de ce vrea sa faca asta. Chiar miar parea foarte rau de elsad. Macar de este sa moara sa moara cand o fi batran dar nu asasad

| Mikiidutsaa a răspuns:

Phah, Justin Bieber?! poti fii convins ca eu l'as impinge.winking laughing

| nelaa a răspuns:

Pay cam majoritatea worried... dar eu clar nuuuu tongue

| DenisBhaa a răspuns (pentru Bianqita):

Da pentru ca cand o sa moara nul va mai vedea nimeni decat la inmormantarerolling on the floor)))))))))))))))))))))))