| BoAfan a întrebat:

Dan Balan si Andreea Balan sunt frati sau rude?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, nici vorbă. Știi câți Bălani există pe lume?

| oanageorgiana a răspuns:

El e din republica moldova, iar ea din pitesti. nu sunt rude

| mimi8880 a răspuns (pentru oanageorgiana):

Ploiesti,nu Pitesti. happy

| lolipop01 a răspuns:

Nu e niciungrad de rudenie intre ei 2

| Taranalexandrugabriel500 a răspuns (pentru lolipop01):

Eu am crezut ca dan balan si andreea balan sunt frati si ca dan e roman dar mam inselat, cand am vazut ce scrie mai jos am renuntat crezand ca dan e frate cu andreea balan imi pare rau ca nu-i roman.va pupa alex

| georgica955 a răspuns:

Ei sunt doar tinzi nu sunt rude tinz inseamna ca au acelasi nume deci nu sunt rude.

| Taranalexandrugabriel500 a răspuns:

Eu am crezut ca dan balan este roman si e fratele lui andreea balan, dar mam inselat dupa ce am vazut ce scrie mai jos am renuntat crezand ca sunt frati simi pare rau ca nu-i adevaratlaughing==