| Anahiteamo a întrebat:

Dati-mi si mie niste cantareti de muzica italiana care sunt foarte ascultati in italia acum
dau fundawinking

2 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Il Divo sunt foarte renumiti in Italia si practic, canta extraordinar de frumoshappy.

| adi_9487 a răspuns:

Gigi D'Alessio, Gigi D'Agostino, Marco Carta, Arisa, Fabri Fibra, Anna Tatangelo, Eros Ramazzotti, Vasco Rossi, Laura Pausini, ...ETC

daca vrei poti intra pe site-ul http://www.windoweb.it/guida/musica/cantantit.htm si poti gasi mai multe nume de cantaretzi