| Calomfirescu_Vlad_1970 a întrebat:

Dau funda! Urgent! Stiti cumva de unde pot downloada muzica de petrecere ( de preferat nu manele) ca sa o am pe laptop? un linc cun un site sau ceva. multumesc

2 răspunsuri:
| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Cauti melodiile pe youtube dupa pui link-ul aici si ii dai download.

http://www.youtube-mp3.org

| Calomfirescu_Vlad_1970 explică (pentru NuConteazaNumeleee):

Stiu sa fac asta numai ca sunt multe melodii si nu pot sa stau sa le downloadez pe toate. si de asta te intrebam daca stii un site de pe care sa le downloadez integral si din prima