| GoldenLemon a întrebat:

De ce artistii in timpul unui concert au o casca in ureche, cu muzica pe negativ?

Răspuns Câştigător
| chokingvictim a răspuns:

Stii boxele alea de pe scena indreptate spre artisti? alea se cheama monitoare.prin ele e trecut ce instrument vrea artistul ca sa inteleaga(de ex. vocalul vra sa auda chitara, vocea lui(evident, nu poti canta daca nu te auzi) si premierul).pe scene mai mari e mai comod ca monitorul sa fie in ear(casca).pe scena nu se aude ca in fata.sunt concerte in cluburi in care vocea nu se prea aude in fata dar pe scena se aude foarte bine

4 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

De afoni.

| alecsa91 a răspuns:

Concertul e LIVE happy

| Metalll a răspuns:

Ca sa nu uite versurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa o auda si sa se descurce caci fani urla prea tare