| Andreimessi007 a întrebat:

De ce nu-mi merge youtube imi da eroare cand dau pe un clip am fash playeru instalat dar tot nu mere dau funda

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Incearca asta -> STERGE COOKIE_URILE DIN BROWSER
In Mozilla sunt in
1.Tools(unelte)->Options->Privacy(confidentialitate)->aici le stergi -> click pe ->sa stergeti anumite cookie-uri (le stergi pe toate) tot aici curata si istoricul. Vezi foto http://i.imgur.com/117pq.jpg
STERGE MEMORIA CACHE A BROWSERULUI
Mozilla Firefox
Închide toate celelalte ferestre de browser deschise si lasa doar pagina principala din browser deschisa;
Clic pe meniul Tools (Unelte) din partea de sus a browserului si selecteaza Options (Optiuni);
Acceseaza sectiunea (tabul) Advanced (Avansat) si da clic pe Network (Retea);
In sectiunea „Offline Storage" (Stocare offline) -> clic pe Clear Now (Curata acum).
Da un restart la browser si intra pe youtube. Daca nu merge ceva, lasa-mi un reply.

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce scrie in eroare si ce browser folosesti?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Andreimessi007 explică (pentru neluL):

Imi zice asa "A aparut o eroare.Incercati din nou mai tarziu, folosesc mozila

| Andreimessi007 explică (pentru neluL):

NeluL pai tu ce fel de mozila ai?

| neluL a răspuns (pentru Andreimessi007):

Ultima versiune, de ce?

| Andreimessi007 explică (pentru neluL):

Trebuie sa-mi iau si eu ultima versiune

| neluL a răspuns (pentru Andreimessi007):

Intra in Mozilla -> Ajutor -> Despre Firefox si ->Actualizare.
Apoi intra aici, actualizeaza si pluginurile https://www.mozilla.org/ro/plugincheck/ pana iti apar toate in fereastra verde.

| Andreimessi007 explică (pentru neluL):

Mersi am sa incerc

| neluL a răspuns (pentru Andreimessi007):

Cu placere!

| neluL a răspuns (pentru Andreimessi007):

Incearca asta -> STERGE COOKIE_URILE DIN BROWSER
In Mozilla sunt in
1.Tools(unelte)->Options->Privacy(confidentialitate)->aici le stergi -> click pe ->sa stergeti anumite cookie-uri (le stergi pe toate) tot aici curata si istoricul. Vezi foto http://i.imgur.com/117pq.jpg
STERGE MEMORIA CACHE A BROWSERULUI
Mozilla Firefox
Închide toate celelalte ferestre de browser deschise si lasa doar pagina principala din browser deschisa;
Clic pe meniul Tools (Unelte) din partea de sus a browserului si selecteaza Options (Optiuni);
Acceseaza sectiunea (tabul) Advanced (Avansat) si da clic pe Network (Retea);
In sectiunea „Offline Storage" (Stocare offline) -> clic pe Clear Now (Curata acum).
Da un restart la browser si intra pe youtube. Daca nu merge ceva, lasa-mi un reply.