| Sportacus123 a întrebat:

De ce toți cântăreții din România au făcut coadă să facă colaborări cu NANE?
Cel puțin mie piesele lui mi se par oribile.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Bravo tinere, imi place ca ai pus punctul pe "i"
De ce? pentru ca "veteranii" care numai sunt chemati la concerte ca in anii 2000, si/sau i-a uitat lumea, se ascociaza cu tot felul de pustani de astia, care inainte nu aveau bani de suc si acum se lauda din Bentley sau alte masini tari, de ce se fac aceste colaborari? pentru ca prostimea si adolescentimea cocalara (nu toti adolescentii sunt asa! doar o mare parte dintre ei) dor asta asculta!

De asta se prostitueaza si ALEX VELEA si altii ca el, tot ca sa ii asculte adolescentii!
pentru ca in domeniul muzical si mai ales in perioada actuala cand totul se vinde online doar prin faptul ca cineva da click pe tine, NUMARUL CONTEAZA

| nyoentox2002 a răspuns:

Gusturile nu se discuta,nu sunt fan Nane,nu prea ascult mi-am plăcut câteva piese de la el, multi îl apreciază pe Nane cel vechi, caută Nane-Poveste de seara, băieții de acasă astea erau piese faine!
Acum nane face piese de genul:Ce străluceste și duce coardele-n org**m, c**ele mele într-un fotoliu es class!