| Execution a întrebat:

Deci vreau sa imi spuneti un program sa inregistrez vocea pe un beat si sa imi spuneti si cum fac big grin eu am Adobe audition am auzit ca e bun daca se poate spuneti-mi cum fac cu el sau ziceti voi un program si intructiunile tongue

Răspuns Câştigător
| gfy a răspuns:

Salut. Pui pe un canal beat-ul, iar pe altul apesi butonul rosu "R". Dupa ce l-ai apasat, inregistrezi. Oricum, e greu daca nu stii nimic. Iti recomand sa citesti pe aici: http://artasonora.info. Mult succes.

4 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,

Iti recomand sa cauti Total Training pentru Adobe Audition si tutoriale pe Youtube.
Acuma ca programe mai sunt si Magix si DjStudio etc, pentru ca vocea pe u beat se pune prin drag and drop cele doua beat-uri si apoi play - redandu-le astfel simultan.
Nu este greu si de aceea cred ca tu esti la inceput cu editare audio.
Succes,

| Execution explică (pentru MeConstantine):

Hmm eu am cerut sa mi se explice cum fac sa fie vocea pe acel beat fara sa le pun pe aman 2 sa ruleze.

| Execution explică (pentru Execution):

Ca si cum as face o melodie mp3 mai explicit de atat nu cred ca se poate

| Execution explică:

Ca si cum as face o melodie mp3 mai explicit de atat nu se poate