| dajhnsfaouafs a întrebat:

am inregistrat la microfon vocea mea, am descarcat un negativ de pe net...si nu stiu cum sa il pun pe vocea mea, vreau ca negativul sa fie pus pe vocea mea sa se auda in acelasi timp, imi spuneti un program si imi spuneti exact pasii pe care trebuie sa ii urmez, am incercat in adobe audition 1.0 dar nu stiu cum, dau la add multitrack si de acolo numai stiu!(dau funda+vot))

3 răspunsuri:
| Kaz a răspuns:

Acoustica mixcraft 3, 4 sau 5 care vrei tu e foarte usor de umblat in el

| Kaz a răspuns:

Iei negativul si il bagi direct pe un track si pozitivul pe altul si apoi le muti cu mouse-ul ca sa se potriveasca pe negativ.

| omuleatza a răspuns:

Adobe audition, intri in multi track, pe una din benzi tragi negativul, pe cealalta vocea ta si gata, salvezi si ai inregistrat