| anonim_4396 a întrebat:

Dintre un Dj si un Programator IT care este platit mai bine?

4 răspunsuri:
| pauladrian a răspuns:

Cu siguranta programator IT, pe langa loc de munca poti avea si alte surse de venit din asta.

| .exe a răspuns:

Programatoru IT

| ciprian112 a răspuns:

Programator it, dj este platit si el binisor, dar nu situ daac este un loc de munca stabil!(adica pana sa ajungi de renume gen tiesto, armin etc.)este nevoie de multa munca si talent

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. depinde de cat e de faimos dj-ul.
2. depinde de cat de bine se pricepe programatorul.
stiu dj care castiga 800 lei / luna + ceva spaga pentru dedicatii ca mixeaza de cateva ori pe saptamana intr-un club de kko si stiu programatori care castiga mult peste 1. 000 euro / luna.