| moustache a întrebat:

E adevarat ca Eminem a scapat din Illuminatii si o explica prin cantecul "Not Afraid"? Si e adevarat ca si Flo Rida face parte?:'( Fundahappy

Răspuns Câştigător
| oanaaa16 a răspuns:

Da, este adevarat :) Eminem a "scapat" si toate melodiile lui din ultima parte a vietii inspira lucrul asta.
Deasemenea si titlul ultimului sau disc "Recovery" sugereaza asta.
Sunt multi artisti, Rihanna, Lady Gaga..etc. Uite.te aici, eu le.am vazut pe toate si m.au socat.
https://www.youtube.com/......s?/results

| oanaaa16 a răspuns (pentru oanaaa16):

Daca te uiti la primul video, Marshall e numele adevarat al lui Eminem happy

| moustache explică (pentru oanaaa16):

Mersi muult pentru link, acolo am vz si despre Michael Jackson si m-am,, luminat''.happy

| oanaaa16 a răspuns (pentru moustache):

Cu placere :* Sa ai o zi libera, sa te uiti la toate si sa citesti tot, atunci o sa fi socata. cel putin eu asa am fost. Are vre.o 12 parti happy

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Mai credeti multi in prostiile astea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De " illuminati " n-ai cum să scapi.