| AiciTrebuiaSaFieUnNume a întrebat:

E simpatica fata asta si canta si bine... voua cum vi se pare? http://www.youtube.com/watch?v=nd7saLIFTmk

Răspuns Câştigător
| Ecea a răspuns:

Iti ofer eu la dispozitie o saptamana sa imi canti melodia respectiva si daca reusesti iti dau 1000 de euro.

Intr-adevar se vede ca este incepatoare,nu este sigura pe ea, dar prea putin conteaza asta, cat timp incerci sa faci ceva si muncesti asta iti poate aduce o satisfactie.

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Daca faci 4 ore de muzica reusesti si tu sa canti la fel de prost. Simpatica poate e, dar nu canta mare filozofie.

| whatevernvm a răspuns (pentru Ecea):

Ok, ofera-mi smug eu stiu sa cant la pian fara lectii.

| Ecea a răspuns (pentru whatevernvm):

Iti ofer eu la dispozitie o saptamana sa imi canti melodia respectiva si daca reusesti iti dau 1000 de euro.

Intr-adevar se vede ca este incepatoare,nu este sigura pe ea, dar prea putin conteaza asta, cat timp incerci sa faci ceva si muncesti asta iti poate aduce o satisfactie.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Chiar imi place cum canta, si e si simpatica tare!
puppy dog eyes

| AiciTrebuiaSaFieUnNume explică:

Poate e incepatoare si ea :] pentru inceput eu zic ca e destul de bine big grin

| BlueOctober a răspuns:

Mie imi place e scumpica si canta super sweet bafta in continuare