| mrBean008 a întrebat:

EMINEM sau 50cent? Raspunsurile argumentate cel mai bine primesc funda!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Eminem
De ce? Eminem e un pusti parasit de mic de tata,renegat de toti in copilarie, care a fost nevoit sa se mute din oras in oras pentru ca mama lui nu stiu cum sa intretina mai bine familia...a crescut pe langa personaje rau famate, si cand s-a initiat in lumea rappului toate usile i-au fost inchise din cauza ca era alb...
Si totusi a luptat pentru visul lui si reuseste sa transmita un mesaj de fiecare data cand compune un cantec!
50 cent? e doar un nigga de cartier racolat dintr-o banda care a compus niste melodii fara pic de semnificatie si a facut avere cu ele...
Cred ca e o insulta sa il pui pe eminem si pe 50 cent in aceeasi propozitie

9 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Nici nu poti sa-i compari pe astia doi. Unul e un cocalar,inconjurat de cocalari,altul e un geniu ***** de sistem si de orice il putea ***, cat incerca sa scoata capul in industria rap-ului, si merita tot respectul.

Răspuns utilizator avertizat
| Mandark a răspuns:

Regele Rapp-ului Eminem pentru ca e Slim Shady. Si nu cred ca e bine sa facem comparatie intre cei 2 deoarece cei 2 colaboreaza, in videoclipul lui 50 Cent - In da club apare si Eminem deci nu e bine sa i comparam amandoi sunt buni dar il aleg pe Slim sShady pentru ca nu e ca 50 Cent!

| biosh97 a răspuns:

Eminem pentru ca are versuri geniale si muzica e misto (si nu e comerciala). Vrei mai mult?

| mrBean008 explică (pentru biosh97):

Vedem de alte raspunsuri si ai o sansa la funda...