| cristiman a întrebat:

Era o melodie,un fel de bass,pe care l-am auzit cand eram in autobuz,era la radio si nu stiu cum se numeste, poate ma ajutati voi.

2 răspunsuri:
| RagingZeus a răspuns:

Stii, zicand doar ca era 'un fel de bass' nu te va ajuta sa gasesti melodia, de fapt este imposibil sa primesti numele corect stiind doar atat. Data viioate cand auzi o melodie faina, iti sugerez sa incerci sa intelegi un vers, ca mai apoi sa il cauti printre lyrics la toate melodiile.

| cristiman explică (pentru RagingZeus):

Pai problema era ca nu are lyrics, era un bass, cate bassuri se aud la radio? ala e singurul bass pe care l-am auzit la radio.