| AndreeaSiAndra a întrebat:

Este adevarat ca Lady Gaga este barabat?

20 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și dacă ar fi, cu ce te-ar deranja pe tine?
Este un om în societate, își câștigă existența prin cântat și are fani în toată lumea.
Pa, pa.

| Puiutz a răspuns:

Nulaughing
Era doar un zvon prostesc.
E femeie 100%winking

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Nu! Logik ca nu! Este o ladylaughing!rolling on the floorfunda?

| Symona a răspuns:

Nu cred...sunt numai barfe si zvonuri care tind ai ruina carierahappy

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nuuu.

| Lora_6439 a răspuns:

Au aparut filmulete si se zice ca e heteotrof/a. Adica are organ genital si feminin si masculin. Dar la cate trucaje se pot face pe calculator, tind sa nu cred ca este asa.

| Lora_6439 a răspuns:

Bai am scris heterotrofa laughing Doaaaamne. Vroiam sa zic hermafrodita. Diavolita, pe wikipedia poate scrie oricine tongue

| ruxybelle a răspuns:

Nu rolling on the floor) e doar un zvon idiot rolling on the floor

| silver19 a răspuns:

Nu mah laughing l0l

| deffect a răspuns:

Nu are doar penis happy

| Bianca206 a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Lady_Gaga
Pana si wikipedia va contrazice.

| mariomario a răspuns:

NU este barbatlaughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU este barbat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ESTE BARBAT. mie mi s-a prezentat ...GOGU.si avea vocea groasa.habar nu aveti. e barbat.

| anonim_2270 a răspuns:

Nuuu! doamnee sunt numai zvonuri! :*