| ღSkUmPyCuTzZzAღ a întrebat:

E adevarat ca lady gaga e barbat?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Nu, nu este adevarat sunt doar niste zvonuri false.
O zi buna! happy

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e adevarat, e femeie.

| lovem3 a răspuns:

Eu am auzit ca a fost barbat acum multi ani inainte de a intra in showbiz si a suferit fooarte multe operatii estetice ca sa devina ce e acum. daca te uiti atenta fata e e putin ciudatica pentru o femeieworried

| WR104 a răspuns:

Eu cred ca nu e nici barbat da nici femeie.

| Ecou a răspuns:

Eu beau apa!

| Nume a răspuns:

Fals 100%

| SebySZ a răspuns:

Cam asa ceva...e femeie dar are penis

| Amaliutss a răspuns:

Pai am auzit multe zvonuri cum ca lady gaga ar fi baiat, sh tot spunand asa de acum cred ca ea a fost baiat dar a facut operatii...sh acum e fata, dar eu cred ca a fost baiat fundita?

| LoveSelena a răspuns:

E 100 femeie nu e adevarat ca e barbat

| acestaesteunnume a răspuns:

Buna!
Lady GaGa nu este barbat, ci doar a vrut sa faca o mica farsa agatand un pen*s de chilotii ei.

| YoOXoXoBuuBlee a răspuns:

Nu!
Unde ai auzit asta?
Totusi s-ar putea pentru ca e mai nebunatica, ca un fel de baiat!
Dar totusi nu cred!

| MichaelJacksonbilliejean a răspuns:

Nu e adevarat crede-ma