| CuloareaFericirii a întrebat:

E adevarat ca Lady Gaga e insarcinata confused?

Răspuns Câştigător
| WyvernSky a răspuns:

Lady Gaga are burtica, dar una falsa, sub forma unei mingi de fotbal. Extravaganta vedeta nu inceteaza sa socheze de fiecare data publicul care o iubeste. Cu ocazia unui concert pe care l-a sustinut in Marea Britanie, artista a fost adusa pe scena de catre dansatorii ei, intr-un cosgiug din care a coborat cu greu din cauza burticii de mamica pe care o afisa.

Totul s-a dovedit insa a fi un nou artificiu scenografic prin care Lady Gaga a vrut sa-si incante fanii prezenti la eveniment. Burtica de mamica afisata nu era altceva decat o minge de fotbal ascunsa sub costumatia pe care vedeta o purta.

12 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu ştim, întreab'o pe ea.

| unknownn a răspuns:

Nu stim...si chiar daca am stii, nu ni s-ar scula noua p*** ca ea e insarcinata?

| Asyul95 a răspuns:

Lady gaga nu este insarcinata cu adevarat pentru ca la concertul din Marea Britanie, a purtat o minge de fotbal, venind din sicriu!
VIDEO! aici!
http://www.a1.ro/......53581.html
(Da play putin mai in jos de poza)!

| Bibuşca a răspuns:

Nu nu e insarcinata din cate stiu eu

| RockLegend a răspuns:

Nu stiu daca e adevarat dar oricum! ce are? ce e asa rau in a fi insarcinata?

| Ady3835 a răspuns:

Cu mine e insarcinata happy

| kajen4ever a răspuns:

Nu.nu este.

| perenasop a răspuns:

Buna!
Nu,nu este insarcinata.
Si.a pus o burta falsa pentru "Born This Way"
http://www.cancan.ro/......63983.html
O zi placuta!

| apples a răspuns:

Da, are sarcina de a soca lumea intreaga cu fiecare aparitie.

| Draagos a răspuns:

Mie unu mi' se rupe de ea happy

| DedeDedycz a răspuns:

Nu e insarcinata!

| Sosetsicaaa a răspuns:

laughing Ar fi culmea! Nu stie cu ce sa mai iasa si asta in evidenta happy Pe bune eu daca as fi barbat nu as lua.o de nevasata sau as foote.o pe tanti asta nici mortlaughingrolling on the floor