| anonim_4396 a întrebat:

Este o melodie in spaniola, dar n-am retinut bine versurile. Spunea ceva gen "lo que quiero e sexooo, nu quiero olvidar". Canta un baiat. Nu este lenta. Dau funda

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai probabil te referi la aceasta: www.youtube.com/watch?v=GsWtxN_gkLc

| xNuiiDeTiinex a răspuns (pentru OnuOnulică):

Nu, nu este aceasta. Este alt gen de melodie. are versurile ceva gen ca cele de aici http://www.songaah.com/ro/lyrics/sexo-1.html

| xNuiiDeTiinex a răspuns (pentru xNuiiDeTiinex):

Nu stiu daca versurile erau cum le voi scrie acum, dar suna cam asa "'Papi gea (sau ''papi ya''), lo que quiere es sexo,...''