| GeorgiiB a întrebat:

Eu nu stiu ce naiba aveti cu justin bieber
este o persoana, draguta, inteligenta, frumoasa, talentata...
daca nu va place ce?
eu vam pus o intrebare mai demmult si suna cam asa: "ce parere aveti de statiua lui justin bieber?"
iar uni dintre voi au pus ca el este prost si toate celelalte...
imi creati o stare cand va aud ca il insultati...
eu tin foarte mult la el, am camera aproape plina cu lucrurile lui, postere cu el, parfumuri cu el...
eu vam pus intrebarea"ce parere aveti de statuia lui justin bieber?"
nu ca credeti despre el voi ati spus ca este prost, nu ca statuia lui este oribile sau frumoasa...
va rog nu ii mai spuneti asa...
de unde stiti ca el spune adevarul la concerte, interviuri...
poate ca mine, poate ca ii este rusine sa spuna...
dar va rog nu ii mai spuneti asa...
acum am sa vapun intrebarea care vreau sa o pun azi:
intrebarea este:
de ce nu va place de justin bieber?

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

EU una nu-l urasc...nam nimic cu el.pur si simplu nu-l ascult.
Am o singura melodie care o mai ascult sau poate doua.
Fiecare cu gusturile lui.:*

18 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Esti baiat si iti place JB? Esti gay?
De ce il urasc :
1.Din cauza fanilor disperati care sunt in stare sa isi dea si viata pentru el si pe el il doare in c*r.
2. Pentru intrebari stupide ca asta.
3.Pentru ca si pana fanii lui il apreciaeza pentru cum arata si mai putin pentru cum canta
4.Canta groaznic, voce de fata
5.Nu imi place muzica POP
6. Il urasc pentru ca s-a comparat cu Kurt si se crede cel mai genial copil de pe fata planetei. FAIL

| FucktheSystem a răspuns:

Aveai poza cu un tip la avatar. Si nu ma fa proasta, nu cred ca esti in masura sa o faciwinking

| Alecssa a răspuns:

Eu una nu am nimic cu gayber ca persoana, ci gayber ca fenomen si asta datorita voua, fanele. Uneori ma gandesc ca parca toate copilele de 0-12 ani proaste si batute.n cap sunt fane gayber. Felicitari lui ca a ajuns celebru si d.astea, dar este celebru datorita fanelor disperate ca tine. El nu are nici un fan peste 18 ani. traieste doar din mila parintilor vostrii laughing. Cand va aud cu chestii ca "justin e cel mai frumos""justin e cel mai bun cantaret" etc. i se intoarce stomacul pe dos phbbbbt. Cu totii avem favoriti, iar al tau este gayber, ok, dar puteti s.o luati mai moale putin. Stai linistita ca.ti va trece in maxim 6-10 luni. N.are gayber cantece cate d.astea ca tine am vazut eu la viata mea oh go on

| EnterSandman a răspuns:

Pentru ca ma enerveaza si ma scarbeste in acelasi timp, cand ai aud melodiile(muzica lui intrece ori ce limita de stupizenie), defapt...nici nu stiu de ce mai lungesc atat, ati raspund in cateva cuvinte, nu suport persoana lui.(punct)
dar as vrea si eu sa te intreb ceva pe tine si pe toti fani lui de pe tpu.ro
De ce tot puneti intrebarea asta tampita, sunt sigur ca ati vazut ca majoritatea membrilor TPU nu-l suport.
incep sa cred ca voi tineti o statistica sa vedeti cati sunt anti jb
si cati pro.

| Sconcsiş a răspuns:

1. Deoarece cântă manele.
2. Deoarece îi un căcat şi se dă mare
3. Deoarece are o faţă de cercopitec bolnav mental
4. Deoarcee are voce de femeie în timpul partidei de sex
5. Deoarece e gay
6. Deoarece am greşit la 5. E lezbiană

Ajunge

| GeoXD a răspuns:

Nu inteleg de ce spuneti ca e "frumos, talentat, cel mai bun 4 EVA'!,extraordinar de bla bla bla" pentru ca nu e asa
[copy-paste de la o alta intrebare tot despre fane infocate dupa puradelul ala]:
apropo,ai incercat vreodata sa il compari pe puradelul ala cu un solist de la o trupa de calitate? ceva gen Red hot chili peppers, sau Radiohead, sau nu stiu.Shinedown.
bine,chestiile astea tin si de gusturile fiecaruia, dar am citit undeva pe net ca zicea ca e ca Kurt Cobain, doar ca pe el nu il intelege lumeastraight face
sau ca se crede foarte popular:asta e un motiv pentru care il urasc
dar stii ce? in 2 ani nimeni nu va mai auzi de el.va disparea cu toti artistii pop care au decazut pentru ca au aparut alti artisti si mai netalentati

| PastilăBă a răspuns:

Mi'e si sila sa citesc cacatu` asta!
Mah nu credeti ca sunteti prea multe?
Mia incetati dre`cu cu popnaru` vostru.
OK am inteles ca va place, da` lasa'ti'ne in pace o data, in numele lui Dumnezeu! x(

| missReckless a răspuns:

"Să mor dacă ştiu ce e în capul tău şi să mor dacă vreau să aflu."

| Zmeura a răspuns:

@Aleccsa te corectez verisoara mea are 8 ani si il uraste si eu il urasc e un tampit mai mult de atat ce sa zic ca are o voce groanica, melodii stupide si versuriule unele nu rimeaza si cand zice baby bay o ti-e scarba sa asculti

| IloveJustinBieber_6148 a răspuns:

Sa sti ca ai dreptate si eu m-am saturat de astia care isi bat joc de el si eu il iubesc extrem de mult

| AlabalaAnonim a răspuns:

Ok deci fi atenta... Justin Bieber ii chiar contrariul muzicii adevarate, el o trage in jos, asculta-ma daca te uiti undeva pe google "top 10 melodii urate pe youtube" are 5 piese in top, "baby" fiind prima avand peste 1. 5mil Dislikes.
Ok, de ce il uram?

Eu il urasc pentru ca ascult rock, si cand am vazut ca un copil care canta ca o femeie ia most views normal ca nu mi-l place, si crede-ma cand o aparut melodia prima data pe fiecare clip erau cel putin 100 comments cu " Enter baby and dislike"
Sincer, nu stiu cum poate sa-ti placa un tip ca ala dar ma rog.cel putin de asta il urasc eu

| julyyy a răspuns:

Justin Bieber e cel mai BUN cantaret din toate timpurile.
Mi-e mila de cei care nu si-au dat inca seama de asta!
BRAVO tie pentru ca recunosti calitetea si stii ce e aia muzica.

| MikiPiki a răspuns:

Pentru ca fani lui scriu de ce legat(raspunsu real:are voce de fata si canta oribil)

| Hisaya a răspuns:

Mie imi place da de unde ai parfumuri cu el sunt curioasa

| Quest a răspuns:

Deci, tu intrebi: "De ce nu va place Justin Bieber?"
E ca si cum ai intreba: "De ce nu va place sa va bagati ace si cuie in urechi?"

Wake Up! Si tu esti ca fata asta: http://www.tpu.ro/......l-habar-n/

Imprieteniti-va!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De-ar exista "stupid" si pentru intrebari...

| GeorgiiB explică:

Ma rog fiecare cu gusturile lui...dar voi sunteti prosti cei care ati spus ca este prost...si asta este pentru xxx2012xxx:
sunt fata proasto!

| GeorgiiB explică:

Da,si daca nu vreau, ce imi faci?