| Lil2828 a întrebat:

Are cineva postere cu Justin Bieber de vanzare?
Daca aveti si nu il suportati sau ceva de genul, va rog sa imi spuneti big grin Multumesc!

Răspuns Câştigător
| KimEunHee a răspuns:

Hey ^^ Chiar voiam sa pun un anunt aici ca am postere si nu am ce face cu ele. laughing Am fost fana candva, dar mi-a trecut asa ca... Sunt ale tale daca vrei. happy Sa vad cate am (mi se pare ca am si o revista cu el, un numar special de la BRAVO sau ceva in gen).

| Lil2828 explică (pentru KimEunHee):

Vezi cate ai si vorbim mai multe pe id-ul de mess taby_taby97@yahoo.com te rog daca vrei :3

7 răspunsuri:
| AOLEVRIC a răspuns:

Ti le-as da si pe gratis, dar nu am asa ceva.

| anonimaM a răspuns:

Eu am vindeam postere la colegi mai demult...am cu multe vedete, dar cu Justin Biber nu am gasit, mai caut...

| Lil2828 explică (pentru anonimaM):

Ok....add la id taby_taby97@yahoo.com si vorbim mainewinking

| anonimaM a răspuns:

Am o problema cu yahoo, doar pe facebook daca vrei sa vorbim...

| Lil2828 explică (pentru anonimaM):

Da...acesta e fabook-ul meu --->> https://www.facebook.com/tabita.mirvald?fref=ts :)

| Lil2828 explică (pentru anonimaM):

Deci ma poti contacta cumva sa vorbim? smug