| anonim_4396 a întrebat:

Există o melodie care spune așa: "Take me away, take me away from... here." Este cântată pe un ton foarte calm. Am auzit-o pe fundal în unele episoade din serialul românesc "Sacrifciul".
Știe cineva cum se numește melodia? Un link, vă rog?

3 răspunsuri:
| vasilegiolgau a răspuns:

Singura piesa care imi vine in cap acum e asta, versurile sunt cam la fel: https://www.youtube.com/watch?v=Wtx2lPeUgyg

| LauraDiana1999 a răspuns (pentru vasilegiolgau):

Și asta e făină, doar ca cea de care spun este mult mai calmă. Dar mulțumesc! O voi mai asculta.

| LauraDiana1999 a răspuns:

Am observat greșeala abia după ce am postat întrebarea, "Sacrificiul", ca să mă corectez?