| Anonnnnn a întrebat:

Faceti top 10 al melodiilor voastre preferate de la tokio hotel.
pentru topul care este cel mai asemanator cu al meu funda.

Răspuns Câştigător
| Alecssa a răspuns:

10.alien
9.down on you
8.ready set go
7.by your side
6.reden
5.phantomrider
4.der letze tag
3.leb die sekunde
2.automatic
1.schrei

11 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

@mhn24: hai sa m-ori tu, esti sigur ca ai nimerit trupa corect? raised eyebrows

| Alecssa a răspuns:

E o melodie superba, dar daca eu ascult th nu vad care este problema. Si ca orice fan imi apar trupa. Aceasta idee de emo si gay este din cauza mass mediei.Nu toti fanii th sunt emo si vice-versa. Fiecare are dreptul la parere, dar nah... Sa nu exageram laughing
Eu scrisesem "m*ori" dar vad ca din steluta s.a facut linie, nu stiu ce s.a intampla thinking

| pwp a răspuns:

Preferata mea este Tokio Hotel-Automatic love struck

Răspuns utilizator avertizat
| miauuau a răspuns:

Mhn24=sucker!
ai probleme cu capu', frate! daca nu-ti place taci!frustrated
cat despre intrebare...nu sunt mare fan,si imi plac doar melodiile astea:
Spring nicht,der letze tag, ready set gotongue, restul melodiilor nu le stiutongue
pa-pa

| Anonnnnn explică:

@mhn24 :
daca nu iti place trupa, nu comenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Love is dead
2.Monsoon
3.Monsoon
4.Don't jump
5. 1000 0ceans
6.Automatic
7.Scream
8.World behing my wall
9.Scared
10.ready set go!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Băi ăștia. Voi voiați să primiți numai păreri de bine?
Atunci de ce ați mai postat întrebarea?
mhn24 e atât de deștept încât mintea ta de copac nu poate să realizeze și faci confuzii grave. Nu-l înjura. Gura.

| Toki a răspuns:

@mhn 24 Imi place sarcasnul tau, dar nu uita ca pe'aici mai sunt si faniwinkingOricum interesant topurolling on the floor