| qMisaki a întrebat:

Fani Black Veil Brides sau Blood on the dance floor din Galati mai sunt pe aici?

Răspuns Câştigător
| Klews a răspuns:

Cauta in parc.

11 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Vino în Bar T când e plin şi întreabă asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mă interesează ce asculţi şi nici nu te condamn că asculţi aceste formaţii, dar simt necesitatea să îmi spun părerea. Probabil vei sări ca arsă, dar nu mă pot abţine.

Black Veil Brides sunt nu mai mult decât un căcat comercial mult prea mirositor pentru a-şi egala imaginea exagerată de zei emo-satanici ai rockului. Asta însemnând că se îmbracă prea strident pentru muzica pe care o cântă - muzică care mi se pare tare anostă, în comparaţie cu volumul fixativului folosit. Tocmai de aceea sunt aşa de uşor de înghiţit, pentru că pun preţ pe imagine şi pe semne sataniste. Nu am nimic cu semnele folosite, însă se exagerează la greu în rândul acestor băiaţi ce par mai mult fuste ( femei ) moarte după atenţie.

Blood On The Dance Floor - aceeaşi Mărie, cu altă pălărie...şi ceva tatuaje în plus, vopsea de păr şi carouri. Pălăria este în acest caz, tare colorată. Oricum ar fi, totul se bazează pe atragerea atenţiei, nu pe talent.

În fine. Asculţi ce vrei...

| anedreaeaaa a răspuns:

Si mie imi plac...stiu ca nu are rost sa raspund, deoarece ai intrebat asta acum un an jumatate, dar...laughing))

| FloRyX002 a răspuns:

Normal ca exista sunt una dintre ei B.V.B sunt preferatii mei ii ador si sa nu uit si de Blood on the dance floor sunt super tari

| qMisaki explică (pentru FloRyX002):

Tu esti din Galati?

| FloRyX002 a răspuns (pentru qMisaki):

Da stau chir langa general:*

| qMisaki explică (pentru FloRyX002):

Oh :O

| FloRyX002 a răspuns (pentru qMisaki):

Ce e?

| qMisaki explică (pentru FloRyX002):

Nimic. laughing)

| synz a răspuns:

Mie imi pace black veil brides incearca si eskape the fate super smekeri