| anonim_4396 a întrebat:

Fani RAP, fani Codu' Penal, fani Shoby... unde panama sunteti si de ce are melodia asta https://m.youtube.com/watch?v=zxOrczV50ME atat de putine view-uri? Ajutati-ma sa inteleg!

4 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Un **** de melodie.

| anonim_4396 explică (pentru Deaad):

In cazul in care nu ai observat, e GangstaRap... cum ar fi trebuit sa sune, ha? Ãsta-i Shoby, iarta-l ca nu vorbeste despre p12de, bani sau ca nu se ia de nimeni fara rost sau fara un motiv bun, ca nu injura la fiecare 2 versuri cum fac altii mult mai bine vazuti... sau ar trebui sa se ia de proprii fani si sa-si ia apoi bataie de la ei, cum au facut cei din mafia, ca sa va placa de el?
E GangstaRap, nu e Underground!

| p5ych0 a răspuns:

Pentru ca sunt rapperi mai talentati care scot melodii mult mai bune.

| anonim_4396 explică (pentru p5ych0):

Da man, sunt constient de chestia asta... nu neg. Dar nu-nteleg cum la o piesa scoasa mai demult dar pusa recent pe canal poti sa ai vreo 50-60000 de view-uri si la asta doar 6000. Unde s-au dus cu totii? Ca putini ascultatori rap stiu ce trebuie sa asculte. Majoritatea asculta versuri agresive. De ce? Ii fac sa se simta mai smecheri sau ce ca nu inteleg? Sunt putini rapperi cu milioane de view-uri si dintre ei putini sunt cu adevarat rapperi.