| xBoyka a întrebat:

Shoby de la codu penal cand iese de la inchisoare?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inteles ca avea 6 ani pedeapsa dar totusi iese anul asta, nu stiu sigur dar macar bine ca a iesit Sisu.

| Senzaționalul a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu iese anul asta happy.
In 2015 va iesi din inchisoare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Senzaționalul):

Pe wikipedia scrie:''A luat 5 ani cu executare pentru accident. Iese anul ăsta''( http://ro.wikipedia.org/wiki/Shobby#Note ).

| Senzaționalul a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai. ti se pare ca au trecut 5 ani?
Nici pentru buna purtare sau eliberare conditionata nu-ti da drumul asa devreme.

| AlexDNK a răspuns:

Stiu ca iti mai scade din pedeapsa daca muncesti si nu ai facut probleme gen sa te prinda cu telefoane scandal si din astea...