| LovelyKitty2 a întrebat:

Fiind incepator la chitara, poti sa inveti si pe una de nivel mediu spre avansat?

2 răspunsuri:
| syd a răspuns:

Da, cu conditia sa fie de calitate instrumentul si sa nu aiba defectiuni. Cu cat te atrage mai mult cu atat iti va placea si vei canta mai mult. Succes

| DamianTPU a răspuns:

Buna Ziua! LovelyKitty2 happy
Ai putea. Dar acum depinde pe ce esti implicata.
Acorduri | Note | Tabulaturi?
La acorduri deja este pentru avansati.
Trebuie sa le inveti mai intai.
La note. Este de la incepator la mediu
La tabulaturi. Este de toate tipurile.
Deci cea mai apropiata metoda pentru incepatorii care vor sa faca ceva mai avansat ar fi : Notele. : Do, Re, Mi, Fa, Sol, La, Si, Do. Alea le inveti de pe cursuri online happy
Sper ca te-am ajutat happy