| ingerasmotat a întrebat:

FUNDA! spuneti-mi si mie un radio unde sa dea muzica romaneasca dar nu vreau manele si nici muzica populala de pe vremea lu bunica non-stop(daca da cateva melodii nu-i probleme) si nici porcarii sau rahaturi pentru copii mici.

Răspuns Câştigător
| mortallx a răspuns:

RADIO 20, nu radio21.Asta e un radio doar pe net, cu caterinca si muzica buna. Poti da si dedicatii ca nu se supara nimeni, pe id-ul radio20fm.

1 răspuns:
| ingerasmotat explică:

O sa vad maine daca imi place si dau funda sau nu ca acum sunt obosit! pana atunci mai astept sugestii.