| Eeu a întrebat:

Heeei. Vreau si eu niste melodii, mai precis niste versuri din melodii (ori in engleza, ori in romana) care sa fie de dragoste. As prefera ceva din cele hip-hop, dar e ok si din altele, exceptand manelele, populara sau ceva inrudit. Daca e, puteti sa imi dati si alte statusuri sau asa, dar nu vreau de-alea cocalaresti cu "tu esti viata mea si te ador numai pe tine soarele meu" sau scrise cu tz,sh, k si altele. Multumesc frumos! p.s : dau funda!

4 răspunsuri:
| Em1neM a răspuns:

Sum41 best of me.cea mai tare dar este in engleza:d... funda

| Metalbrain a răspuns:

The goo goo dolls-iris
Radiohead-creep
sau aproape orice de la him...happy