| nonameih0000 a întrebat:

Hei! Am auzit o melodie pe plaja de la kiss fm dar nu stiu cum se numeste sad Canta o fata, destul de rapid si zice ceva gen : I like sau love (nu mai stiu) x,y, lolipop, apoi I get x, y, z. E ceva de genul asta, dar nu 100% laughing FUNDA GARANTAT big grin

3 răspunsuri:
| adybutterfly a răspuns:

Greu de voi daca nu va recunoasteti artistii din tara, in plus mai razi si ca varza, melodia Sunrise Inc & Delia - Love me

| nonameih0000 explică (pentru adybutterfly):

Varza esti tu, daca auzi un lolipop in melodia asta, sau daca ti se pare un ritm alert.

| adybutterfly a răspuns:

Lili sandu -lee lee