| Twiiix a întrebat:

Hei. Ce parere aveti despre Black Veil Brides si Nane?[De la BVB,in special despre Andy Biersack]
Adica, ador melodiile lor.De la Nane,ador aproape toate melodiile, iar de la Black Veil Brides cam 85% din ele imi plac foarte mult.
Deci,cei care dau comm`uri stupide, ii ignor.Rog seriozitate.

7 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Nane nu știu cine sau ce e, dar din moment ce l-ai alăturat formației BVB, automat deduc de aici că ambele formații sunt în același coș de gunoi. Fundă? o:-)

| Wøodenpints a răspuns:

De ce nu vrei comm-uri stupide? Ai cerut părerea despre cevam învață să accepți și părerile negative.

Iar ambele chestii sunt o vomă muzicală, în special lăbarii de la BvB.

| Duucu a răspuns:

Au vreo treabă amândoi?
Ascultam Nane la 11-12 ani, iar BVB nu-mi plac.

| Vans a răspuns:

Iară voi? Ăştia care acceptaţi doar complimente şi vorbe de laudă la adresa cântăreţilor ce vă plac?

Nu-mi plac.Nici bvb nici Nane.Mai ales Nane.Mi se pare că îşi dă figuri pentru ceea ce e el de fapt.

| TheStory a răspuns:

Imi place Black Veil Brides.
Nane cam lasa de dorit dupa parerea mea.

| MaskOfSanity a răspuns:

De ce toate sunteţi toate moarte după Andy ăla? E doar un metrosexual afon. Nane e şi el praf.