| PikaRawrr a întrebat:

Hei fani Kpop! (fani SHINee. fani 2Minbatting eyelashes )
Va place acest :: Cuplu:: (2min) Taemin si Minho?

7 răspunsuri:
| 인스피릿 a răspuns:

Oh, da. 2min si JongKey

| Shery a răspuns:

Mie taemin nu mi-e oppa, si nici minho laughing
Minho e de-o seama cu mine, iar taemin e micut, asa ca vi-i las vouawinking
Pot sa il pastrez pe key? big grin

| Onofrei_Eliza_1998 a răspuns (pentru Shery):

Daca il vrei pe Key... poti sa il iei!

| ReadyForMee a răspuns:

Hehehe mai Anna ce sa spun? Pe deoparte imi place, pe deoparte nu.Adica: -partea buna :Sunt draguti,cute, preferatii nostri, au faze atat de dragute care ma aduc in fangirling mode.Deci imi plac!
-partea proastabig grinaca 2min e adevarata ce ne-am face noi? Tu,fan Minho oppa, eu, fan Taemin oppa? Cred ca la inceput m-ar deranja putin dar pana la urma nu o sa ajungem noi sa ne casatorim cu ei si stim foarte bine asta.Mai bine ii sustinem in tot ceea ce fac.Deci m-as obisnui usor cu asta si atunci as fi fan 2 min 100% :d

| Seiran a răspuns:

Mai intrebi? :o

| 김남길 a răspuns:

Da si inca cum.

| Dijana a răspuns:

Yaa ofc e un super dragut OTP