| AYoRollLikeABuffalo a întrebat:

Plzz help! Stie candva daca Lee Taemin din SHINee are prietena? Dar Cho Minho? big grin, dau funda... da sa fie rasp bun tongue

10 răspunsuri:
| AYoRollLikeABuffalo explică:

Eehh...doar intrebamlaughingrolling on the floor ca oricum naj putea face nimic rolling on the floor

| 女明DongRi a răspuns:

As vrea sa aflu si eulaughing))Dar intrebarea e daca el n-are tu ce ai putea facesad? E asa departe Coreea de Romaniacrying

| PikaRawrr a răspuns:

TE IUBESC!
Minho ti tu minte ca era cu yuri la un moment dat(cred)
De micutul taeminni nu stiu nimic de relatiile lui.
Sunt idolii mei de la SHINee.
DOAMNE! CUm am mai zis TE IUBESC!

| PikaRawrr a răspuns:

Taeminnie*

| Ododododo a răspuns:

Voi stiti ca de fapt Taemin este gay si s-ar parea ca este cu Minho cautati 2min marriage si in general 2min big grin tongue

| AYoRollLikeABuffalo explică (pentru Ododododo):

Hey...I really ship 2min laughing buhaha
mersi.de raspuns oricum

| Madalina_Mady_1997_LXiL a răspuns (pentru Ododododo):

Nu sunt gay... Taemin s-a indragostit de actrite, nu actori. iar chestiile cu cuplurile dintre ei sunt inventate pentru ca se inteleg foarte bine si sunt ca niste frati!

| Bibi_Bianca_1985 a răspuns (pentru Ododododo):

Nu nu e cu Minho baiatu e bine cu o tipa

| Criki a răspuns:

Taemin nu are prietena. Chiar acum cateva saptamanii a zis Key ca lui Taemin la varsta asta ii plac mai mult cainii decat fetele. Nici Minho nu are, pentru ca este mult prea ocupat si nu are timp de asa ceva, a zis el acum 3 saptamani.

| Bibi_Bianca_1985 a răspuns:

1. Taemin are iubita
2.Jonghyun are iubita
3. restul nu au