| kidda0kettamine a întrebat:

Hei... Imi puteti da cateva melodii rock? Sau macar formatii? Cat mai repede daca se poate... Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| ZumZz a răspuns:

Tokio Hotel

Skillet

Paramore

Bullet for my valentine

The All-American Rejects

Black Veil Brides

an cafe

green day

hangry and angry

...si multe altele big grin... daca mai vrei si alte trupe da-mi un mesajwinking

17 răspunsuri:
| Necrophagist a răspuns:

Invatati copilul prost si va mai plangeti ca tara e plina de curentul emo.

| Necrophagist a răspuns:

Atunci imi pare sincer rau de omul care va asculta mizeriile de mai sus in locul unui rock clasic.

| Agapimu a răspuns:

Ce sunt cu trupele astea "rock" mai execat pe aici? Se pare ca inca mai exista "emonei" prin preajma. daca tu consideri Tokio Hotel si alte cac*turi care s-o mai dat pe aici trupe rock, te inseli fetito. Aia is numa niste amatori de rock, niste copii emo, care numa urla si tipa, si cica. ii trupa rock. Mereti ma. Mai informativa inainte sa spuneti ceva. poate voi nu stiti ce inseamna cu adevarat muzica rock.

| heise a răspuns:

Merge si ceva J-rock?
Eu iti zic de There days grace (chiar daca nu stiu daca sunt rock)rolling on the floor

| RockOut4ever a răspuns:

Incearca formatia the pretty rockless love struck

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Tokio Hotel este o trupa ff buna pentru genul rock. Ca piesa, ar prinde bine piesa lor pe nume " Scream ".
Funda?

| paupaulapaulina a răspuns:

Metalica, ac/dc happy.

| maria3111 a răspuns:

Melodia beautiful dangerous-slash &fergie

| Rox348 a răspuns:

Tokio Hotel, Marilyn Manson
is cei mai tari

| VisinaDinVisinata a răspuns:

Metallica, in special Nothing else matters si Unforgiven 1, 2, 3.happy

| kidda0kettamine explică:

@silencer stai linistit ca nu mie imi trebuie laughing

| მղղzყ a răspuns:

AC/DC-You Shook Me All Night Long
Paramore-Decode
Abba-Dancing Queen
Blaxy girls-Save the world
Fergie Ft.Slash-Beautiful Dangerous

| ravyALEX a răspuns:

Nightwish - Amaranth e cool
Night wish e trupa

| ravyALEX a răspuns:

Nightwish dai pe youtube si gasesti

| Maruu a răspuns:

Led Zeppelin, Pink Floid, U2, Kings of leon, Green day, Metallica, sper sa-ti fie de ajutor.laughing

| Spanac a răspuns:

Tokyo Hotel?
Eu nu ascult rock si nu stiu.