| HappyMeg a întrebat:

Luni,sau marti, nu stiu exact, era dimineata dat la Neata cu Razvan si Dani si am auzit o melodie faina...Nu stiu de cine era cantata dar continea cuvantul,, jamai" in refren si titlu...Si imi pare ca era feat cineva (jamai-pronuntare geamai).Imi puteti da numele melodiei (intreg) si cantaretul? Multumesc frumos!

Funda :*

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Vizi feat. Pacha Man - Jamai tare vara
https://www.youtube.com/watch?v=fQWVRlowf2I

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, daca lasi link-ul cu momentul respectiv, sunt sanse mari sa te putem ajuta!

| HappyMeg explică (pentru anonim_4396):

Dar tocmai, eu nu am gasit nici momentul, asta era problema laughing