| LeeMinHo00 a întrebat:

Hei voi cantati sau ati cantat la vreun instrument? big grin

16 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Da, am cantat la vioara cand eram mica. Dar tipul de la Palatul Copiilor era mai prost decat Ciorba Sandu, insa era foarte bun in ceea ce priveste chitarile, prin urmare am renuntat.
Dupa m-am dus la un alt profesor, asta nu avea rabdare sa-mi explice, asa ca ma tot certa, ba ca nu citesc notele bine, ba ca nu tin vioata cum trebuie, ba ca uitam cantecele, asta pana m-am enervat si i-am dat cu arcusul in cap dupa ce l-am facut idiot. Evident s-a suparat si m-a dat afara.
Acum nu cant la nimic, si nici nu vreau. Sunt afona.

| LeeMinHo00 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Hei, cred ca intamplarea ta te-a demoralizat. sad

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru LeeMinHo00):

Ba nu. laughing

| Duucu a răspuns:

Cant la chitara.

| LeeMinHo00 explică (pentru Duucu):

Si cum te-ai gandit sa canti la chitara si nu la alt instrument?

| Duucu a răspuns (pentru LeeMinHo00):

Chitara (pe langa clape) e cel mai comun instrument si ma gandeam ca voi gasi mai multe lectii pentru el pe net. Imi place si cum suna. Acum vreau sa-mi achizitionez un saxofon, un instrument pe placul meu.

| Happyjump a răspuns:

La pian

| elyfel a răspuns:

Da am cantat la pian si chitara cand eram copil happy

| LeeMinHo00 explică (pentru elyfel):

Si acum de ce nu mai canti? sad

| elyfel a răspuns (pentru LeeMinHo00):

Pai trec a 12 big grin mult de invatat happy si nu prea mai am interes dar e bine ca am facut, putinul ala, mie si lene big grin happy