| eupentruca a întrebat:

Hei!
Vreau si eu ceva site-uri unde as invata macar putin sa dau din fund pe manele.
Habar n-am, ma duc la o petrecere duminica si habar nu am sa dansez.
Daca se poate ceva pas cu pas cum sa fac. Sunt putin varza la asta
Multumesc :*

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Genul acela de dans se numeste "Dans Exotic". Crede-ma, doar curvele fac acel tip de dans.

| PsychologistT a răspuns:

Uita-te pe youtube, la videoclipuri de manele. Nu exista o regula, sau anumiti pasi, depinde de rimt.
Exerseaza in oglinda.

| Kabuto79 a răspuns:

Iti pati joc de cuvantul DANS... Tu prin dans intelegi sa dai din cur? -.-
Roagateee sa nu ajung zeu ca o sa arzi in iad

| rock231girl a răspuns:

Pasul 1:bea niste clor
pasul 2:laxative(dar grabeste-te ca nu stiu cat rezisti dupa clor)
pasul 3:distreaza-te la petrecerelaughing
good luck