| AnnaOn7 a întrebat:

Anul ăsta particip la x factor.Mi-am ales melodia dar are 4 minute.și am voie doar două. Știți vreun program unde pot tăia din melodie? Să fac două minute. happy

Răspuns Câştigător
| DevidALex a răspuns:

Buna,oau,prima data, tin sa te felicit, indrazneata :P, felicitari si mult succes in competitie! :))
Uite un progam, e online http://mp3cut.net/ In mod normal se foloseste pentru a face ringtones din mp3-uri,insa merge si sa tai din melodii, eu l-am folosit si te asigur ca merge, numai sa fi atenta la taiat, cele 2 bari drepte de la capeti, contiuntul dintre ele va ramane cel final din melodie, apoi o vei descarca de pe site, bafta.