| xNuiiDeTiinex a întrebat:

Heiii TPU, de cateva zile aud in fiecare zi o melodie, dar nu cred ca este aparuta recent. canta o fata si zice de multe ori "love for sun" sau "forever sun",(sau ceva de genul) si are o voce calda.

3 răspunsuri:
| JusTPauL a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta... unde auzi melodia? S-ar putea sa te ajut daca ascult si eu.

| xNuiiDeTiinex explică (pentru JusTPauL):

Da, stiu c-am mai pus'o... dar vreau neaparat sa dau de ea laughing nu stiu exact pe ce post de radio este. o aud mereu cand ma duc la scoala, in microbuz

| JusTPauL a răspuns (pentru xNuiiDeTiinex):

WTF...intreaba naibi soferu pe ce post e pus radioul ca nu-ti da in cap.