| zipuuuuuu a întrebat:

Hello! As avea si eu o intrebarebatting eyelashes
Cat va luat celor care dansati dnb sa stitii dansul la perfectie cu miscari noi si cu tot?

4 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

Vreo luna si jumate, repetitii de doua ori pe saptamana cate o ora si ceva.

| RoaRxDD a răspuns:

Nu are nici un rost sa intrebi asta.
Sunt multe miscari, unele inventate si depinde si de PROSTIA omului x]
Nu toti pot face DnB. x]
Dar mie mi-a luat 2 luni, ceva in gen x]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O vara, cu mult greu.roaga-ti prietenii sa te ajute, si mergi si tu la partyuri

| iLoveDnB a răspuns:

Poti sa faci cat vrei ca nu exista o limita

dar sa dansezi corect si superb, depinde de la om la om... unii pricep greu, altii prind repede... eu in 4 luni am ajuns sa dansez ca sweetsz ( http://www.youtube.com/user/BeyondB39 )