| ShawolMyky a întrebat:

Hello happy
Imi puteti da si mie un nume de trupa... suntem doua fete si ne place mult k-popul. deci daca se poate sa aiba legatura cu k-popul ^^

Multumesc anticipat ●^o^●

Răspuns Câştigător
| Different69 a răspuns:

Simply Girl, RED, K-pop Girl, Mistery Girl etc.

| ShawolMyky explică (pentru Different69):

Multumesc pentru ideea cu mistery girl happy

| Different69 a răspuns (pentru ShawolMyky):

Npc...ma bucur ca te-am putut ajuta

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

집착

| ShawolMyky explică (pentru anonim_4396):

I like it happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru ShawolMyky):

Ok, eu l-am dat la misto, dar...
Oricum, degeaba stii ce inseamna. Trebuie sa stii si sa-l pronunti.

| ShawolMyky explică (pentru anonim_4396):

Da. dar nu trebuie neaparat sa fie in coreeana... pot sa-l pun si in engleza
btw. iti place k-popul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ShawolMyky):

Nu, nu-mi place.

| Gamerita a răspuns:

Nu am imaginatie- Sypop, LoveLine, Thropy, Trupop, Sys ..ma rog nu prea stiu... cautta si tu pe net - nume de trupe pop`. da nu te lua dupa numele alora. schimba cuvintele. sau fa-ti o idee. bft

| ShawolMyky explică (pentru Gamerita):

Am cautat. dar nu am gasit nimic care sa ma atraga. oricum, multumesc pentru raspuns ^^

| KanekKi a răspuns:

Primele litere din numele vostru de exemplu Eliza si Denisa( E&D) apoi adaugati pop ((((E&D-Pop))

| cristina6666 a răspuns:

Belesti
Filldet
Miilew
Metel

| marialarysa a răspuns:

2ne1

| glamorousgirl a răspuns:

Shinee,J-min,Choshinsei(astea sunt coreene)