| Huntress a întrebat:

Hello there. Incerc sa identific de vreo 5 ani o melodie ce aparea intr-un film cu vampiri si nu reusesc. Din cate mai tin minte, in scena in care aparea melodia erau doi vampiri (un barbat si o femeie imbracata in alb) care se luptau intr-o camera in penumbra, in coltul careia statea o fetita. Barbatul a castigat, a luat fetita, a incendiat camera (sau luase foc asa, nu mai stiu sigur cum), iar femeia a ramas acolo, putand fi vazuta pe geam cum murea. Stie cineva despre ce melodie e vorba sau macar ce film e? laughing Thanks happy

3 răspunsuri:
| BeardedSamurai a răspuns:

Salut, eu nu cunosc despre ce film vorbesti dar fiecare film/serial are o coloana sonora, cu melodiile care apar in film, acestea se mai numesc track-uri, scrie numele filmului apoi OST sau soundtrack list si acolo ai absolut toate melodiile din film.
Sper ca te-am ajutat, sa ai o zi palcuta!

| Dobrinx a răspuns:

Pai, descarcati pe telefon aplicatia aia care iti spune, cand pornesti o melodie, artistul si numele ei si apoi dai la scena din film cand se bat aia 2winking

| Huntress explică:

Eu nu stiu nici macar filmul, ca as cauta, va dati seama laughing